Івент агенція "Florinka"
Івент агенція "Florinka"
г. Киев
Просмотров: 25
Дата регистрации: 05.06.2024
Последняя активность: 4 недели назад
Категория: Агентства
Специализация:
Связаться с исполнителем
Робота весільної агенції - це створення незабутнього весілля, про яке Ви будете згадувати з теплотою і посмішкою на обличчі. Ми готуємо весілля "під ключ", яке відповідає всім Вашим побажанням і вимогам, щоб Вам ні про що не довелося турбуватися.
Як весільний організатор, ми беремо на себе все, що стосується підбору локації, ведучого, декору, флористики, музичного гурту та інших послуг, щоб створити чудову атмосферу і бездоганний образ для Вашого весілля.
Наша комадна уважно слухає кожне Ваше побажання і збирає всі ідеї разом, щоб створити весілля з унікальним стилем і неповторним дизайном. Ми також беремо на себе обов'язки координації підрядників і узгодження всіх аспектів з рестораном, щоб кожен етап весільної церемонії пройшов бездоганно і за розкладом.
Зробіть свій день чарівним і незабутнім - довірте організацію весілля професіоналу! Ми створимо для вас весільний витвір мистецтва, який залишиться в пам'яті назавжди.
отзывов
положительные
рейтинг
Поделиться с друзьями

Видео

Контакты

Адрес:
г.Киев
Личный сайт:
https://florinka-event.com/
Социальные сети:
Телефон:
+38(063) 892-62-06 Оксана
Задайте свой вопрос исполнителю:
Ответ исполнителя вы сможете посмотреть в личном кабинете. Как только придёт ответ на сайте, вы получите уведомление на e-mail
arrow