Mayachok Event Hall
Mayachok Event Hall
г. Киев
Просмотров: 888
Дата регистрации: 11.10.2019
Последняя активность: 4 года назад
Категория: Площадки
Специализация:
Связаться с исполнителем
Mayachok Event Hall — сучасний, стильний простір для проведення подій різного масштабу та формату.

Три просторі зали всередині інвент-холу, велика зелена галявина та паркова зона навколо здатні розмістити до 1500 гостей.

Для комфортного проведення заходів маємо велику територію, ресторан з європейською та українською кухнею, кейтерінг на будь-який смак, альтанки на понтони на воді, зону для вогнищ та барбекю, зони дитячого відпочинку (на вулиці та у приміщенні ресторану), причал для яхт, власний теплохід «Вікторія» що курсує у теплу пору року.

У приміщенні івент холлу — просторе красиве фойє з лаундж зоною, два великих гардероби та додаткове технічне обладнання.

А також досвідчені координатори, які не тільки люблять свою справу, а й здатні передбачити ваші побажання ще до того як ви встигните їх озвучити.

Ми вміємо створити правильну атмосферу для незабутнього свята!
отзывов
положительные
рейтинг
Поделиться с друзьями

Залы

Біла зала
Площадь (м2): 320
Банкет (мест): 150
Фуршет (мест): 200
Театр (мест): 200
На другому поверсі Івент-холлу — ніжний та стильний простір у світлих кольорах з танцювальним паркетом, до якого ведуть білі сходи.
Вітражна зала
Площадь (м2): 570
Банкет (мест): 200
Фуршет (мест): 500
Театр (мест): 350
Красива зала з високими вікнами, купольною стелею, цікавим рішенням освітлення, баром, балконом та лаундж зонами і виходом на набережну Дніпра.
Концертна зала
Площадь (м2): 650
Банкет (мест): 450
Фуршет (мест): 1000
Театр (мест): 600
Наша найбільша зала 650 кв. м. Стильний простір з власним Led — екраном 6 х 3.5 м, 1536 на 896 точок, стеля у формі хвилі, підсвітка якої програмується та світить в такт з музикою, високі панорамні вікна відкриваються і продовжують зал на зелену галявину

Видео

Контакты

Адрес:
г.Киев, ул. Февральская, 58А
Личный сайт:
https://mayachok.kiev.ua/ivent-hol/
Социальные сети:
Задайте свой вопрос исполнителю:
Ответ исполнителя вы сможете посмотреть в личном кабинете. Как только придёт ответ на сайте, вы получите уведомление на e-mail
arrow